Boka rum
Bokningskod
Ange bokningskod för att se ditt pris.
Boka

Kontakt / contact

Reception / Front Office
Restaurang / Restaurang
Växel: 054 - 67 00 00

Mail reception: info@gustaffroding.se
Mail restaurang: restaurang@gustaffroding.se

Hotellchef
General Manager

Helena Andersson
Växel: 054 - 67 00 00
076-005 46 52
helena.andersson@gustaffroding.se

VD
CEO

Patrik Mörkfors
Växel: 054 - 67 00 00
070-750 00 20‬
patrik.morkfors@gustaffroding.se

Bokning
Booking

Ingela Bissman / Martina Bergkvist
Växel: 054 - 67 00 00
bokning@gustaffroding.se

Reception - & Konferenschef
Front Office - & Conference Manager

Tine Ahlin
076-037 86 02
Växel: 054 - 67 00 00
tine.ahlin@gustaffroding.se

Konferens
Conference

Julia Högblad
054 - 67 00 50
Växel: 054 - 67 00 00
konferens@gustaffroding.se

Marknadschef
Marketing Manager

Magnus Lersten
070-0072672
Växel: 054 - 67 00 00
magnus.lersten@gustaffroding.se

Restaurangchef
Food & Beverage Manager

Marie Eriksson Sköld
076-020 75 40
Växel: 054 - 67 00 00
marie.e.skold@gustaffroding.se

Fastighet
Property Manager 

Thomas Hemdal
054 67 00 18
Växel: 054 - 67 00 00
fastighet@gustaffroding.se

Hitta till oss

Best Western Gustaf Fröding Hotell & Konferens
Org nummer: 556648-9588
 
Summa: ...kr
BWH(SM) hotels are independently owned and operated. ©2024 Best Western International, Inc.
Integritets och Cookie policy
Vi värnar om din integritet och för oss är det viktigt att du känner dig trygg med hur vi hanterar dina personuppgifter.
Vår hemsida använder cookies dels för att optimera hemsidans funktion och dels för att kunna läsa statistik. Genom att du besöker och använder vår hemsida eller dess tjänster förstår du och accepterar hur vi hanterar dina personuppgifter enligt vår integritetspolicy.